Delay Maksimum Geciktirici Sprey geciktiriciler arasında ABD de üretilen en etkili olan geciktirici sprey olarak bilinir. Delay grubundaki ürünler arasında sadece delay maksimum geciktirici sprey ABD de üretilmektedir ve piyasada ciddi anlamda isteği karşılamakta zorlanan ürünlerden bir tanesidir ve çok az bulunur.
Delay Maximum Geciktirici Sprey diğer ürünlere nazaran ortalamanın üzerinde bir zaman gibi gözükse de 40-45 dakika geciktirme etkisi sağlamaktadır. Erken boşalma durumunda kullanabilecek en iyi geciktiricilerden biridir.

Delay Maksimum Geciktirici Sprey Etkilerini Biliyor musunuz?

Delay Maximum Geciktirici Sprey de diğer geciktirici hap ve sprey ürünleri gibi ilişkiden önce kullanılır. Penisin baş kısmına tek kullanım olarak ilişkiden en az 30 dakika önce uygulanması tavsiye edilmektedir. Delay Maksimum Geciktirici Sprey kullanımında oral seks yapılmaması ve prezervatif kullanılmaması önerilir.

Delay Geciktirici Sprey uygulanması

Pensin baş kısmına uygulandıktan sonra penisiniz etkilenir ve ortalama 40-45 dakika geciktirme etkisi başlar. Delay Maksimum Geciktirici Spreyin bilinen bir yan etkisi yoktur fakat kullanıcı yorumlarında az da olsa uyuşma olan müşterilerimiz vardır. Delay Maximum Geciktirici Sprey siparişini sayfamızdan verebilirsiniz.

Hakkımızda

Cinsel Sağlık Merkezi

Şirketimiz 2015 kurulmuş olup hizmet vermektedir. Sanal pazarda birçok ürün pazarlamaktadır. Binlerce ürünü müşterilerine en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir hedefimiz.+90242-252-0103

Tüm yazılarımızı Görün