Bayanlar için azdırıcı damla denince akla birçok farklı şey gelebilir fakat bayan azdırıcı damla bayanların cinsel hayatında aktifliği artırmak için kullanılan ürünlere verilen ortak isimdir. Bayan azdırıcı damlaların birçok çeşidi ve markası mevcuttur.

Bayan azdırıcı damlaların adı ile tamamı bayanlar üzerinde etkilidir. Bayan azdırıcı damlaların kadınların cinsel gücünü artırmasının sebebi içerdiği afrodizyak miktarı ve karışımlardan ibarettir. Afrodizyak birçok farklı etken maddenin bir araya gelerek oluşturduğu cinsel arzusunu arttıran ve beynin cinsel istek arzusunu tetikleyen başta östrojen hormonu olmak üzere salgıladığı birçok hormonu salgılatılan bir ürünlerdir.

Bayan Azdırıcı Damlaların Etkileri

Bayan azdırıcı damlaların farkları bayanların üzerinde ki etkilerinin hızlarıdır. Bütün bayan azdırıcılar bayanlar üzerinde aynı etkiyi göstermezler. Bayan damlaların bayanlar üzerinde ki etkisi içeriğindeki afrodizyak oranıyla doğrudan etkilidir.

Bayan azdırıcı damlalar arasında en etkili olanı ve en fazla tercih edilen ürün Füzyon bayan azdırıcı damladır. Füzyon bayan azdırıcı damlanın cinsel soğukluk yaşayan çiftler tarafından tercih edilmesinin başlıca sebebi bayanlar üzerinde ki etkilerinin fazla olmasıdır.

Son 2 yıldır dünya genelinde satışına başlanılan Füzyon bayan azdırıcı damla bayanlar üzerinde inanılmaz fazla etkileri vardır. Füzyon bayan azdırıcı damlasının Bayanlar üzerinde etkili olmasının başlıca sebebi afrodizyak oranı ve yapay adrenalin içermesidir. ABD üretilen ve ülkemize gelen Füzyon bayan azdırıcı damlanın fiyatı benzer ürünlere göre biraz fazladır. Bayanlar üzerinde anlık etki gösteren Füzyon azdırıcı damla içildikten sonra ortalama 20 dakika da etkisini gösterir.

Gazsız içecekler veya meyve suyu gibi alkolsüz bir içecek içerisine 7 damla ekleyerek kullanılır. Füzyon azdırıcı damlanın etkileri başladıktan sonra ortalama olarak 2 saat boyunca devam eder ve vücutta hiçbir kalıntı bırakmadan terleme yoluyla tamamen atılır.

Üretici firma tarafından belirtildiği ve müşterilerimiz tarafından da teyit edilen Füzyon bayan azdırıcı damlanın herhangi bir yan etkisi yoktur.

Ürünün yurt dışından ithal olarak gelmesi ve maliyetinin yüksek olması sebebi ile bazı firmalar tarafından yurt içinde kopyalarını üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Bu kopya bayan azdırıcılar ürünler fiyat olarak 99-119TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır ve herhangi bir kadında etkisi bulunmamaktadır. Tamamen vitamin hapı bileşiminden oluşan bu ürünlerin sağlık sorunları çıkmaması için kullanılmaması önerilmemektedir.

Uygun Fiyatta Satılan Bayan Azdırıcılar

Bayan damlalar arasında uygun fiyatta yer alan ve müşteriler tarafından basit cinsel sorunlar durumunda tercih edilen uygun fiyatlı ürün ise yıllardır dünya genelinde satılmakta olan Akanze Bayan azdırıcı damladır. Akanze Bayan azdırıcının içerdiği afrodizyak oranı ve etkileri gayet yüksek seviyededir. İçerdiği orta derecede afrodizyak oranı ile tatmin edici etkiler sağlayan günlük kullanıma uygun olan bir bayan damladır.

Akanze Bayan azdırıcı damla herhangi bir içecek içerisine 10 damla eklenerek kullanılır. Etkileri ortalama 20-25 dakikada başlar ve 60 dakika boyunca devam eder. Bilinen bir yan etkisi olmayan Akanze bayan azdırıcı damla alkol ve asitli içecekler ile kullanıldığında etkileri azaldığı tespit edilmiştir.

Bayan Azdırıcı Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz

Bayan istek artırıcı damlalar arasında uygun fiyatlı olan bayan azdırıcı damlalar ise düşük oranında afrodizyak içeren ürünlerdir. Uygun fiyatları ile karşımıza çıkan bu bayan damlalar genel olarak çok az etkili bayan azdırıcı ürünlerdir. Piyasada ortalama olarak 50 TL ve 100 TL değişen fiyatları ile çeşitlilik gösterirler. Tüm bayan azdırıcılar gibi bu bayan damlalar da olduğu gibi anlık etki gösteren ürünlerdir ve içildikten sonra 20 dakika gibi kısa bir sürede etki gösterirler.

Bayan Azdırıcı Kargolama şekli

Uygun fiyatı bayan azdırıcı damlaları da sitemizden temin edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içinden seçtiğiniz tüm bayan azdırıcı ürünler gizli kargo sistemi ile sizlere gönderilir ve getiren kurye veya ürünü teslim alacağınız PTT şubesinde ki hiçbir görevli ürün içeriğini bilmez. Bu fırsatlar yanında kapıda ödeme ve kargoda seçeneği de mevcuttur.

viagra krem makalemizi okumak için tıklayın.