Penis büyütücü macunlar aslında erkeklerin sertleşme sorununda kullandıkları yüzyıllardır kullanılan mesir macunudur.
İnternette arama yaptığınızda onlarca çeşit macun markası ile karşılaşırsınız. Bu macunlardan bazılarının penis büyütücü olduğu ve hastalıklar dahil birçok şeye iyi geldiği belirtilmektedir.

Kuvvet macunu olarak da bilinen mesir macunları erkekler tarafından kullanıldığında sertleşme problemini çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırdığı bilinmektedir.

Penis büyütücü macunlar ne yazık ki işe yaramamaktadır. Özellikle korsan TV kanallarında reklamı yapılan ve 30-40TL ye satılan ürünler ise kullanıldığında ciddi zararlar verdiği açıklanmıştır. Ülkemizde herşeyin en ucuza imal edilme merakı ve halkımızın ucuza kaçma merakı sonucu ortaya vahim durumlar çıkabilmektedir.

Uygun fiyatlar ile satılan epimedyumlu macunların birçoğu sahtedir. Ucuza satılan bu cinsel macunlar yoğun şekilde mısır şurubu yani glikoz içerdiği belirtilmekte ve ciddi zararlara yol açmaktadır.

Penis büyütücü macunlar işe yarıyor mu?

Penis büyütücümacunlar aslında yüzyıllar doğada kullanılan doğal özlerden meydana gelenkuvvet macunu olarak da bilinen mesir macunundan yola çıkılarak imal edilenürünlerdir.

Mesir macunu yanikuvvet macunu farklı bir üründür. Penis büyütücü macunlar ile karıştırılmamasıgerekir.Mesir macunu 41 çeşitkarışımdan meydana gelmektedir ve birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir

Penis büyütmeden ziyade daha fazla sertleşme etkisi ile kullanılan macunlar arasında en fazla öne çıkanı Viagra macundur.

Sertleşme Macunu Nedir?

Penis büyütücü değilfakat sertleşme problemi olanların kullanabileceği mesir yani kuvvet macunu 41farklı çeşit karışımdan meydana gelmektedir.

Ölçülü ve dozajındakullanımında birçok hastalığı önlediği ayrıca erkeklerin sertleşmeproblemlerini de giderdiği bilinmektedir. Sertleşme etkisi sağlar fakatherhangi bir şekilde büyütücü etkisi bulunmaz.

41 farklı doğal özkullanılarak elde edilen sertleşme macunu yapımında anason, çivit, çöpçün,çörekotu, damla sakızı, dar-ı fülfül, hardal tohumu, havlıcan, hıyarşembe,Hindistan cevizi, Hindistan çiçeği, iksir, kakule, kalbarda, karabiber,karanfil, kebabiye, kırım tartar, kimyon, kişniş, limon tuzu, ma-i leziz, meyanbalı, portakal kabuğu, revan kökü, rezene, safran, sarı halile, sinameki,şamlı- şaşlı, şeker, tarçın, tarçın çiçeği, teke mersini, tiryak, vanilya,udülkahr, yeni bahar, zencefil, zerde çöp ve zulumba kullanılmaktadır.

Günlük tüketim içinuygundur ve bayanlar ve erkekler dahil olmak üzere herkes kullanabilir.Herhangi bir kimyasal içermeyen doğal mesir macunu bilinen biryan etkiye sahipdeğildir.

Aşırı yenildiği zamansağlık sorunlarına neden olabilen Mesir Macunu?nu; mide rahatsızlığı (ülser,gastrit vb.), bal ve şeker bulunduğu için diyabet (şeker hastalığı), obezite(şişmanlık), hemaroid (basur), mesane ve karaciğer hastalıkları gibirahatsızlıkları olan kişilerin yemesi uygun değildir.

Sonuç olarak korsan TVlerde yayınlanan penis büyütücü olarak lanse edilen bu macunlar hiçbir işeyaramamaktadır ve kullanılmamalıdır.

Klinik olarak etkilerikanıtlanmış penis büyütücü ürünler ile alakalımakalemizi buradan inceleyebilir ve garantili penis bütücüler ile alakalı fikirsahibi olabilirsiniz.